Hakkımızda

Akdağlı Dokumaları

Akdağlı Dokumaları aile firması olarak 1998 yılından bugüne dokumacılar diyarı Buldan‘da her türlü kumaş üretimi yapmaktadır. Dokuma kumaş, peştamal, bornoz, pike, hazır giyim ürünleri üreterek yurt içi ve yurt dışındaki pazarlara satışını ve ihracatını gerçekleştiriyoruz.

Ürünlerimizi el tezgahlarında, kara tezgahlarda ve otomatik dokuma tezgahlarda müşterilerimizin taleplerine göre istedikleri desen, ebat ya da renklerde hazırlıyoruz. %100 pamuk ipliği, bamboo, keten, viskon ipliklerle dokuduğumuz kaliteli ürünlerimizi müşterilerimize sunuyoruz. Ürün kataloğundaki tüm renklerden ve tüm iplik numaralarında üretim yapabiliyoruz.

Akdağlı Dokumaları olarak müşterimizin istekleri birinci önceliğimizdir. İstediğiniz termin tarihinde ve adette, kalite kontrolünü yaparak hatasız teslim ediyoruz.

Bize duyduğunuz güveni korumak daima birinci önceliğimizdir.

Temel Hedefimiz: Kalite

Akdağlı El Dokumaları araştırma odaklı çalışan ve yenilikçi bir fabrikadır. Üretimimizdeki kalitemizi küresel düzeyde tutmak temel hedefimizdir. Fabrikamız, en iyi ham maddeleri sağlayarak ve nitelikli iş gücünü kullanarak, en iyi dokuma kumaşları üreten fabrika olmayı hedeflemekteyiz.

Misyonumuz

Her müşterimizin talebine göre üretim yapabilme misyonumuz doğrultusunda %100 pamuk, %70 bamboo, %30 pamuk, %50 pamuk, keten iplikleri kullanarak üretilen kaliteli ürünlerimizle Türkiye ve dünyadaki müşterilerimize sunmak misyonumuzla 22 yıldır devam eden yolculuğumuza devam ediyoruz.